Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Lokale Weselne
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Cenne wskazówki zanim wybierzesz salę weselną

« powrót
Cenne wskazówki zanim wybierzesz salę weselną

Przy wyborze konkretnego pomieszczenia na nasze przyjęcie weselne trzeba wykazać się trzeźwym myśleniem i głową na karku. Nie ma co kierować się wyłącznie pięknem scenerii, dać się skusić na atrakcyjną stawkę cenową czy ulec zwodniczym trikom coraz częściej stosowanym przez właścicieli domów weselnych, chcących przyciągnąć jak najszerszą klientelę. By nie spłukać się do suchej nitki, potrzebne okazuje się przede wszystkim rozważne przekalkulowanie wszelkich „za” i „przeciw” określonego lokalu.

 

Popatrz, za co zapłacisz

 

Często przyszli Nowożeńcy ograniczają się jedynie do powierzchownego przejrzenia oferty na stronie internetowej, a następnie obejrzenia samej sali, na której ma się odbyć planowana uroczystość. W praktyce jest to jednak zaledwie minimum tego, na co w szczególności należy zwrócić uwagę. Niektóre z dostępnych obecnie ośrodków weselnych ograniczają się bowiem wyłącznie do najmu danego wnętrza, nie wliczając w uwzględnione w cenniku koszty powiedzmy kwestii dekoracji, dostawy ciast, alkoholu czy nawet i obsługi. Dopiero w ostatnim momencie wychodzi na jaw, że tort, wódkę czy kelnerów trzeba sobie opłacić osobno.

 

Ustal wszystko na piśmie

 

Sporządzenie stosownej umowy jest niezwykle istotne, gdyż dziś tak zwane ustalenia „na gębę” nie stanowią już żadnej gwarancji. By móc spać spokojnie i być pewnym, że dopięty na ostatni guzik zostanie każdy jeden detal, warto omówić wszelkie, nawet najdrobniejsze szczególiki skrupulatnie i odpowiednio wcześniej. Dzięki temu nie tracimy niepotrzebnie nerwów, czasu i do tego sporych środków pieniężnych, doskonale wiedząc, na czym stoimy.

 

Postaraj się dogadać

 

Zdecydowana większość par, nosząc się z zamiarem znalezienia odpowiedniego lokum weselnego, zaczyna swe poszukiwania od sieci. Wertowanie stron internetowych konkretnych firm zajmujących się realizacją imprez okolicznościowych oczywiście pozwala na sprawne, szybkie i w pełni satysfakcjonujące nas rezultaty jednak nie zawsze to, co napisane w serwisie danego domu weselnego jest wiążące. Niekiedy wystarczy umówić się na spotkanie z właścicielem danego obiektu i spokojnie przedstawić mu swoje prośby. Niewykluczone, że wskóramy w ten sposób naprawdę wiele – możliwość wniesienia własnych napojów alkoholowych, pozwolenie na samodzielne przystrojenie wnętrza czy rozstawienie stolików zgodnie ze swymi indywidualnymi preferencjami.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token