Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Lokale Weselne
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Jaki hotel najlepszy dla nowożeńców?

« powrót
Jaki hotel najlepszy dla nowożeńców?

Wyjątkowe są sytuacje, gdy zapraszani przez Nowożeńców goście pochodzą z jednej miejscowości i to w dodatku tej samej, gdzie wyprawiane jest przyjęcie weselne. Przeważnie rodziny tak Panny Młodej jak i Pana Młodego rozsiane są po całej Polsce. Nierzadko w tym wyjątkowym dniu chcemy jednak, aby byli z nami wszyscy ci, których na co dzień nie widujemy – ciocie z Ameryki, wujkowie z Kanady i kuzynostwo ze stolicy. W takim przypadku nie da się więc ukryć, że przyszli Małżonkowie mają kolejny dylemat – co zrobić z przybyłymi? Gdzie znaleźć im właściwy nocleg i na co przy jego wyborze w szczególności zwrócić uwagę?

 

Oszacuj koszty

 

Z reguły jedyne co nam pozostaje to hotel. Rzut okiem na cennik może jednak zapierać dech w piersiach, lecz po dokładnych „oględzinach” i zapoznaniu się z tym, co oferuje nam lokalny rynek zyskujemy z reguły wyjątkowo szeroki wachlarz możliwych wariantów. Zróżnicowanie pod względem finansowym wiąże się w pierwszej kolejności z faktem zupełnie innych standardów panujących w danym miejscu. Hotel hotelowi nie równy i to na co sobie pozwolimy i jak przenocujemy naszych gości zależne jest wyłącznie od zasobu naszego portfela.

 

Pomyśl logistycznie

 

Nosząc się z zamiarem wynajmu konkretnych pokoi warto, aby zwrócić uwagę przede wszystkim na to, gdzie są one usytuowane. Oczywistym jest, że im dalej, tym sytuacja bardziej się komplikuje. Nie ma sensu rezerwowanie noclegów w obiekcie oddalonym od miejsca wesela o przykładowo kilkanaście kilometrów. Wówczas dla gości, niekiedy mocno pod wpływem alkoholu czy też nierzadko wymęczonych godzinnymi tańcami, jest to po prostu niekomfortowe. Dodatkowo wiąże się to również z koniecznością zamówienia transportu i nałożenia na siebie kolejnych kosztów.

 

Nie przegap okazji

 

Coraz częstszym zjawiskiem jest na chwilę obecną otwieranie całych, potężnych kompleksów, które składają się nie tylko z pomieszczeń restauracyjnych, lecz również z ulokowanych tuż obok nich hoteli i pensjonatów. Jest to zatem niebywała wygoda zarówno dla Nowożeńców jak i uczestników wesela. Ponadto warto tu także mieć na względzie dogodność ceny, jaka nierzadko wiąże się z tego rodzaju ofertami. Wynajmując salę, za stosunkowo niewysokie sumy pieniężne możemy otrzymać również i noclegi.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token