Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Lokale Weselne
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Kameralne przyjęcie weselne a wybór sali

« powrót
Kameralne przyjęcie weselne a wybór sali

Niebawem ten szczególny dzień w Waszym życiu, a Wy nadal nie wiecie, gdzie go należycie uczcić? Szukacie bezowocnie kolejnych sal weselnych, które przerażają Was zbyt wygórowanymi sumami? A może żadne z dotąd obejrzanych miejsc nie spełnia Waszych oczekiwań? Jeżeli nie przepadasz za hucznymi balangami na kilkaset osób, rozważ możliwość zorganizowania przyjęcia w eleganckim dworku. Nie stać Cię? Niekoniecznie!

 

Okrój grono weselne

 

Pałacyki czy zabytkowe zamki doskonale nadają się na tego rodzaju uroczystości, gdy tylko skomponujemy racjonalnie listę gości. Rezygnacja z kuzynostwa z linii piąta woda po kisielu, zapraszanych dla zasady sąsiadek bądź znajomych widzianych ostatnio kilkanaście lat temu, pozwoli na zaoszczędzenie olbrzymiej sumy pieniężnej, a w konsekwencji wyprawienie malutkiego, ale za to bardzo eleganckiego przyjęcia wśród najbliższych.

 

Traf w moment

 

Często najbardziej kosztowne są imprezy w dworkach organizowane w sezonie szczytowym, czyli zwłaszcza w miesiącach letnich. Wystarczy więc wykazać się drobnym sprytem i przełożyć datę zaślubin na nieco późniejszy termin, kiedy to ceny wyraźnie spadają. Za to samo miejsce nierzadko można bowiem zapłacić nawet i kilkadziesiąt złotych mniej od osoby. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych par, które nie przywiązują zbytniej wagi do pory roku, w jakiej odbyć się ma ich wesele.

 

Zamawiaj w pakiecie

 

Dworki stanowią niezwykle opłacalny interes zwłaszcza wtedy, gdy kusimy się nie tyle na wynajem samej sali weselnej, ale również korzystamy z usytuowanych na terenie danego kompleksu form zakwaterowania czy dodatkowych atrakcji, jakie są możliwe do wykupienia. Wbrew pozorom nabycie wszystkiego za jednym zamachem nie jest rozrzutnością i przejawem lenistwa, zaś wielokrotnie ogromną szansą na to, aby potargować się nieco z właścicielem obiektu i uzyskać w ten sposób spore rabaty.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token