Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Lokale Weselne
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Lokale weselne Ostrów Wielkopolski

Odnaleziono 2 lokali weselnych
Najnowsze Ostatnio przeglądane Last minute
Wyświetl 1
Wyświetl 2
Wyświetl 3
Wyświetl 4
Wyświetl 5
Wyświetl 10
Wyświetl 20
Wyświetl 40
Zobacz szczegóły ogłoszenia Pałac Książąt Radziwiłłów Bagatela – dla Młodych,którzy cenią prestiż znajdującego się w miejscowości Ostrów Wielkopolski województwo wielkopolskie.
Do schowka
Zobacz szczegóły ogłoszenia Sala Bankietowa DWOREK! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! znajdującego się w miejscowości Koźmin Wielkopolski województwo wielkopolskie. Lokal posiada 160 miejsc dla gości. Cena za osobę wynosi od 170. Miejsce na wesele posiada parking dla 100 samochodów.
Do schowka
Dodaj ogłoszenie i zaprezentuj swoją ofertę parom młodym!

Jeśli poszukujesz najlepszego lokalu na wesele w mieście Ostrów Wielkopolski, zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi alternatywami. Znalezienie wymarzonego lokalu na wesele jest niełatwe, dlatego stworzyliśmy czytelną i nieskomplikowaną w obsłudze bazę lokali weselnych z miasta Ostrów Wielkopolski. Podczas wyszukiwania lokalu na przyjęcie weselne niejednokrotnie bierzemy pod uwagę rodzaj lokalu, w którym impreza będzie się odbywała. Dlatego też przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji portal prezentujący paletę domów weselnych, restauracji, sal bankietowych i wielu innych. Lokale weselne w mieście Ostrów Wielkopolski to ułatwiony wybór i gwarancja zadowolenia z wybranego lokalu na nietuzinkowe przyjęcie weselne.