Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Lokale Weselne
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Dzieci na przyjęciu weselnym – co zorganizować dla najmłodszych gości?

« powrót
Dzieci na przyjęciu weselnym – co zorganizować dla najmłodszych gości?

Wesele to impreza, która trwa do białego rana. Głośna muzyka, zabawa, tańce, alkohol – nieodzowne elementy przyjęcia weselnego. Co jednak przygotować dla dzieci, które goszczą na weselu? Jak zorganizować dla nich czas, aby ten dzień był również dla nich wspaniałą zabawą i mile spędzonym czasem?

Może animator?
Wynajęcie animatora to doskonałe rozwiązanie na przyjęcie weselne. Coraz częściej pary organizujące wesela decydują się właśnie na to, aby najmłodszym gościom zapewnić mile spędzony czas pod okiem kogoś, kto zapewni im szereg atrakcji. Jednocześnie rodzice dzieci mają wtedy wolny czas dla siebie, aby spędzić go na zabawie weselnej. Animator to osoba, która ma doświadczenie w opiece nad dziećmi, i która potrafi zaproponować najmłodszym rozmaite gry i zabawy. Zanim jednak zdecydujesz się na wynajęcie animatora, warto dokładnie sprawdzić kilka ważnych kwestii. Wielu animatorów posiada swoje portfolio – dlatego dobrze jest takie przejrzeć i sprawdzić co dany animator oferuje. Dobrze jest z tą osoba porozmawiać i pytać o wszystko co nas interesuje. Najlepiej sprawdzić ofertę kilku animatorów i wybrać taką, która najbardziej nam odpowiada.

Specjalny kącik dla najmłodszych gości
Dorośli mają swoje miejsce na przyjęciu weselnym i takie miejsce powinny mieć też dzieci. Maluchy mogłyby przy stole czuć się znudzone. Warto więc zorganizować dla dzieci specjalny kącik, w którym będą mogły spędzić czas bawiąc się wspólnie. Zorganizowanie takiego kącika jest też niezbędne jeżeli decydujemy się na wynajęcie animatora. Idealnym rozwiązaniem byłaby zupełnie odrębna sala, jednak nie zawsze jest taka możliwość. Wtedy kącik dla dzieci trzeba urządzić na uboczu sali weselnej. Dzieciom należy zapewnić specjalne atrakcje, ponieważ w innym wypadku będą przez cały czas imprezy biegać pomiędzy stołami, po korytarzu, czy też na parkiecie. A z kolei ich rodzice zamiast świetnie się bawić będą zmuszeni prze cały czas pilnować pociech.

Czas dla dzieci i dorosłych
Warto zadbać też o to, aby dzieci bawiły się wspólnie z dorosłymi. Świetnym pomysłem są wspólne tańce. Część taneczna z pewnością najmłodszym gościom przypadnie do gustu. Podczas takiej zabawy dzieci poczują się równie ważne jak osoby dorosłe. Ciekawym rozwiązaniem jest wspólna zabawa dzieci z parą młodą.

Zapraszając na wesele gości wraz z dziećmi koniecznością jest uwzględnienie dla nich specjalnych atrakcji. W końcu to równoprawni goście, jak dorośli. Animator, specjalny kącik, wspólne tańce – to tylko część atrakcji jakie można zapewnić najmłodszym uczestnikom przyjęcia. Mając możliwość zabawy z innymi dziećmi, czas ten będzie dla nich spędzony równie przyjemnie, jak dla ich opiekunów.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token