Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Lokale Weselne
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Lokale weselne Wrocław

Odnaleziono 2 lokali weselnych
Najnowsze Ostatnio przeglądane Last minute
Wyświetl 1
Wyświetl 2
Wyświetl 3
Wyświetl 4
Wyświetl 5
Wyświetl 10
Wyświetl 20
Wyświetl 40
Zobacz szczegóły ogłoszenia Wesele w górach - Sala Weselna w Kotlinie Kłodzkiej znajdującego się w miejscowości Stronie Śląskie województwo dolnośląskie. Lokal posiada 130 miejsc dla gości. Cena za osobę wynosi od 160.
Do schowka
Kategoria: Sale weselne
0 (0 opinii)
152
Zobacz szczegóły ogłoszenia Zorganizuj swoje wymarzone wesele we Wrocławiu! znajdującego się w miejscowości Wrocław województwo dolnośląskie. Lokal posiada 120 miejsc dla gości. Cena za osobę wynosi od 152.
Do schowka
Dodaj ogłoszenie i zaprezentuj swoją ofertę parom młodym!

Organizacja uroczystości ślubnej to nie lada wyzwanie dla zaręczonych par. Stworzenie magicznego klimatu i przedniej atmosfery zależy głównie od lokalu weselnego, w którym ma się odbyć przyjęcie weselne. Wymagania są rozmaite, dlatego też nasz portal to rozległa baza lokali weselnych przedstawionych z podziałem na kategorie lokali. Jeżeli szukacie Państwo cudownego miejsca na zorganizowanie tego niepowtarzalnego wieczoru w mieście Wrocław, gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Lokale weselne w mieście Wrocław to wszechstronne zaplecze obiektów na Twoje przyjęcie ślubne.